woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
شركت سپاهان همراه
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۵:۵۹

مجوز

مجوز هاي ترخيص كالا

در اين مقاله به مجوز هاي لازم براي ورود و ترخيص انواع كالا خواهيم پرداخت. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.

ترخيص كالا با مجوز استاندارد اجباري :


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۴:۲۷

گمرك خرمشهر

با گمرك خرمشهر بيشتر آشنا شويم

ترخيص كالا با استفاده از تخفيفات و معافيت هاي منطق ويژه اقتصادي بندر خرمشهر در شمال غربي خليج فارس و در جنوب غربي جمهوري اسلامي ايران و در همسايگي جنوب شرقي كشور عراق (مرز زميني شلمچه) در محل تلاقي رودخانه هاي اروند رود و كارون در استان خوزستان واقع شده است. اين بندر سابقه طولاني در امر تجارت دريايي داشته و ساخت و بهره برداري از اسكله هاي ويژه پذيرش كشتي هاي اقيانوس پيما در بندر خرمشهر در سالهاي آغازين ۱۳۰۰ شمسي شروع شده و در زمان جنگ جهاني دوم و پس از آن به اوج خود رسيده است، بطوري كه در سالهاي قبل از انقلاب اسلامي بندر خرمشهر با داشتن تعداد ۲۰ اسكله يكي از بزرگترين بنادر كشور به حساب مي آمد و در سال( ۱۳۵۶) چهار ميليون تن كالاي عمومي از طريق اين بندر به كشور وارد شده است. در حال حاضر كليه زير ساخت هاي قبل از جنگ اعم از اسكله ها ، انبارها و محوطه ها بازسازي شده است. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۲:۳۳

واردات

واردات چه كالايي بيشترين سود را دارد ؟!

واردكنندگان مواد اوليه ۵۰ درصد و در برخي مواقع تا ۱۰۰ درصد از فروش خود به كارخانه ها سود مي‌برند. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۰:۲۰

صادرات

موانع داخلي و خارجي توسعه صادرات از زبان دو مدير ارشد اقتصادي

يك روز به نام صادرات، هر روز به كام واردات

مسعودكرباسيان و مسعود خوانساري دو مديرارشد اقتصادي كشور هستند كه تجارب و اندوخته هاي ارزشمندي در امورگمركي و تجاري دارند و همين موضوع سبب شده تا نظرات و ديدگاه هاي دقيقي در خصوص صادرات و توسعه آن داشته باشند.
مطلب زير مشروح يك ميزگرد در همين خصوص است كه توسط هفته نامه تجارت فردا برگزار شده است. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۴:۳۲

ويزاي چين

خدمات ويزاي عادي ويزاهاي چين به چهار نوع قرار تقسيم ميشوند. ويزاهاي عادي بيشتر به مقوله هاي زير تقسيم  مي شود :

 •  
  •  
   •  
    •  
     • ويزاي توريستي (L) براي يك اقامت كوتاه براي هدف گردشگري، ملاقات با خانواده و يا ساير امور شخصي صادر مي شود.
 •  
  •  
   •  
    •  
     • ويزاي تجاري (F) براي بازديد، تحقيق، سخنراني، تجارت ، مبادلات در زمينه هاي علمي، فن آوري و فرهنگ، مطالعه پيشرفته، و يا كارآموزي صادرمي شود واعتبار آن حداكثر براي ۶ ماه است.
 •  
  •  
   •  
    •  
     • ويزاي دانشجويي (X) اين نوع ويزا جهت مطالعه، مطالعات پيشرفته و يا كارآموزي كه براي مدت بيش از ۶ ماه نيزصادرميشود.
 •  
  •  
   •  
    •  
     • ويزاي كار (Z)  به منظور اجراي برنامه هاي تجاري و كاري ويا مبادلات دانشگاهي، همچنين براي همسرمتقاضي/ همسر و فرزندان صغير وي صادر مي شود.
 •  
  •  
   •  
    •  
     • ويزاي خدمه (C) براي خدمه قطار بين المللي، هواپيماي مسافربري يا كشتي و… جهت ورود به چين  صادر ميشود.

برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۴۴

گوانجو

براي شناخت بازارهاي گوانجو با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۱:۲۸

گمرك خرمشهر

اينكوترمز (International Commercial Terms) چيست ؟

اكثر افرادي كه تجربه تجارت بين المللي را دارند اصطلاحات FOB يا CIF را شنيده اند. استانداردهاي بين المللي كه تفسيري آسان در خصوص خريدخارجي را عنوان مي كند.

اغلب طرفين قرارداد از روشهاي تجاري مختلف كشور مقابل بي اطلاع هستند. اين موضوع مي‌تواند موجب سوء تفاهم اختلاف و دعوي حقوقي و اتلاف وقت و پول ناشي از آنها شود. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۲۹:۳۷

بوروكراسي

در مقايسه موانع تعرفه اي در ايران و گمركات جهان مشخص شد

حبس تجارت در بوروكراسي

به گزارش روابط عمومي سپاهان همراه به نقل از دنياي اقتصاد، مقايسه روند اخذ مجوزها در ايران با چهار كشور موفق دنيا، نشان‌ از حبس تجارت كشور در بوروكراسي اداري دارد. بررسي‌ها نشان مي‌دهد كشورهاي هند، سنگاپور، كره جنوبي و استراليا در راستاي تسهيل روند تجارت در صدور مجوز واردات و صادرات به فعالان اقتصادي گام‌هاي اصلاحي مهمي برداشته‌اند. اين در حالي است كه در فرآيند تجاري ايران، علاوه بر گمرك، ۲۲ سازمان اقدام به سياست‌گذاري، دخالت و نظارت مي‌كنند. آثار گسترده بودن سازمان‌هاي مجوزدهنده در ايران را مي‌توان در افزايش هزينه‌ها، طولاني شدن زمان بررسي اسناد و ترخيص كالا ديد. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۲۶:۵۲

ترامپ

واشنگتن پست در مقاله اي تحليل كرد؛

ترامپ بهترين اتفاق ممكن براي چين در طولاني مدت است

مواضع تند و تيز دونالد ترامپ بيش از هر كشور ديگري اين روزها چين و مكزيك را نشانه گرفته است. فريد زكريا، طي مقاله اي چين را برنده بزرگ سياستهاي ضدجهاني شدن ترامپ معرفي مي‌كند.

فريد زكريا طي مقاله اي در روزنامه واشنگتن پست نوشت:

شايد هيچ رييس جمهور ديگري را سراغ نداشته باشيم كه مانند دونالد ترامپ به صورتي مداوم به كشوري ديگر (در اينجا كشور چين منظورمان است) اينچنين حمله لفظي كرده باشد.
ترامپ در طول مبارزات انتخاباتي اش بارها از تجاوز چين به ايالات متحده آمريكا و اينكه اين كشور با كاهش تصنعي ارزش پول خود در مقابل دلار آمريكا، سبب مغلوب شدن آمريكا در جنگي تجاري شده است، سخن گفت. از زماني كه وي انتخاب شده است بارها از رهبر تايوان سخن گفته و به سياست هاي جنگ طلبانه خود به سمت پكن ادامه داده است.
آنچه واقعيت ها و استراتژي هاي چين به مانشان مي دهد اينست كه هيچ كشوري بجز چين از اين سياستهاي حمايت گرايانه و ضد جهاني شدن ترامپ بهره نخواهد برد و فرصتي بسيار بزرگ نصيب چيني ها براي تسلط بر تجارت جهاني ايجاد شده است. چرا؟


برچسب‌ها: ،

نويسنده :سپاهان همراه
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۲۰:۱۶

برندسازي

چرا براي برندسازي خودمان را به دردسر بيندازيم؟

وقتي اين سوال را از فردي كه هنوز مطمئن نيست برندي لازم دارد يا نه مي‌پرسيد، اگر از اين واقعيت كه برند كليد رشد و موفقيت در بلندمدت است بي‌خبر باشد، نمي‌تواند به سوال شما پاسخ دهد.با ايجاد يك برند، شما چشم‌انداز قوي و شفافي از آنچه مي‌خواهيد تعيين مي‌كنيد. بدون برند در دسته‌اي كه محصولات عام ناميده مي‌شوند، محصولاتي كه بسيار معمولي و همه شبيه به هم هستند، محو مي‌شويد. بين محصولات مشابه و متعدد، برندسازي محصول شما را متمايز مي‌كند و راه را براي آگاهي، تمايز، انتخاب و سوددهي هموار مي‌سازد.اگر فكر مي‌كنيد كه حتي در يك مورد محصول يا خدمات شما تفاوت و مزيت برتر مقبولي نسبت به ديگر محصولات دارد، حداقل يك دليل براي برندسازي يافته‌ايد. در ادامه چند دليل ديگر براي برندسازي ارائه خواهيم كرد. با شركت سپاهان همراه ارائه دهنده خدمات ترخيص كالا ، واردات كالا از چين ، واردات كالا از دبي و حمل هوايي و حمل دريايي كالا همراه شويد.


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]